Аерогідрогазодинаміка та теорія польоту літальних апаратів

Автори

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

дослідження аеродинамічних сил, статична рівновага, статична стійкість, дослідження систем координат, зв’язана система координат, швидкісна система координат, траєкторна система координат

Аерогідрогазодинаміка та теорія польоту літальних апаратів [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання комп’ютерного практикуму з дисципліни «Аерогідрогазодинаміка та теорія польоту літальних апаратів» для студентів напряму підготовки 6.051103 «Авіоніка» спеціальності 6.100104 «Системи керування літальними апаратами та комплексами» / НТУУ «КПІ» ; уклад. О. В. Збруцький, О. П. Мариношенко, Р. В. Карнаушенко [та ін.]. – Електронні текстові дані (1 файл: 446 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2012. – Назва з екрана.