Розрахунок теплообмінних апаратів

2020-12

Посібник призначений для студентів, які навчаються за спеціальністю 144 «Теплоенергетика», освітньо-професійної програми «Промислова та муніципальна теплоенергетика і енергозбереження», освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», які вивчають дисципліну «Теплотехнологічні процеси і установки». Метою посібника є закріплення знань, отриманих у процесі вивчення курсу, отримання практичного досвіду в результаті виконання розрахунково-графічної роботи, в якій за відповідними індивідуальними завданнями студентам пропонується провести розрахунки теплообмінних апаратів різних конструкцій.

теплообмінний апарат, поверхня теплообміну, пластинчастий теплообмінний апарат, спіральний теплообмінний апарат

Розрахунок теплообмінних апаратів [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 144 «Теплоенергетика», освітньо-професійної програми «Промислова та муніципальна теплоенергетика і енергозбереження», освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: І. О. Назарова, Н. О. Притула. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,6 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 51 с. – Назва з екрана.