Різальний інструмент

У навчальному посібнику розглянуто інструментальне забезпечення технологічних процесів в машинобудуванні, стандартні і спеціальні металорізальні інструменти, доцільність їх застосування для різних умов формоутворення і методи проектування фасонних різальних інструментів. Також викладено методику проведення лабораторних робіт, що побудовані на основі викладеного матеріалу. Посібник допоможе студентові у підготовці до занять, самостійному виконанні контрольних завдань, оволодінні методикою розв’язування задач в рамках курсу «Різальний інструмент» у вищих інженерних та технічних вузах.

різальні інструменти, різання, формоутворення

Рiзальний iнструмент. Навчальний посібник [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів, які навчаються за спеціальністю 131 «Прикладна механіка», спеціалізацією «Технологія машинобудування» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Л. М. Данилова, С. В. Лапковський, В. П. Приходько. – Електронні текстові данні (1 файл 12,92 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 147 с. – Назва з екрана.