Вища математика

Наведено основні відомості про комплексні числа, функції комплексної змінної, ряди Тейлора та ряди Лорана. Розглянуто теорію лишків та їх застосування при знаходженні інтегралів від функції комплексної змінної i деяких невласних інтегралів. У другій частині розглянуто перетворення Лапласа, його властивості, застосування для розв'язування диференціальних рівнянь. Досліджено нестацiонарнi процеси в електричному колі методом операційного числення. Для студентів електротехнічних спеціальностей вищих навчальних закладів.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

комплексні числа, функції комплексної змінної, ряди Тейлора, ряди Лорана, теорія лишків, інтеграли, перетворення Лапласа

Бурикіна, Н. О. Вища математика [Електронний ресурс] : конспект лекцій з розділів «Елементи теорії функцій комплексної змінної» та операційне числення» / Н. О. Бурикіна, В. А. Пилипенко, Ф. Г. Селезньова ; НТУУ «КПІ». – Електронні текстові дані (1 файл: 622 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2011. – 88 с. – Назва з екрана.