Україно-англійський словник філософських термінів

ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського

У словнику викладено найбільш вживані поняття з філософської проблематики, дається стисле пояснення суті та змісту понять та категорій. Метою словника є надання курсантам, студентам, аспірантам методичної допомоги в опануванні знанням філософських термінів з урахуванням спрямованості підготовки сучасних військових фахівців у сфері спеціального зв’язку, захисту інформації та кібербезпеки. При підготовці тлумачного словника використані положення видань з філософської та військово–філософської проблематики сучасних вітчизняних авторів. Тлумачний словник розраховано на студентів, курсантів і аспірантів, для широкого загалу користувачів, які цікавляться філософією.

словник, термін, поняття, філософія, категорія, методика

Україно-англійський словник філософських термінів [Електронний ресурс] : навчально-методичний словник-довідник для студентів, курсантів і аспірантів / ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського ; Ананьїн В. О., Волошина Н. М., Горлинський, В. В., Жицька С. А., Пучков О. О. – Електронні текстові дані (1 файл: 1.42 Мбайт). – Київ : ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 196 с. – Назва з екрана.