Системні дослідження та інформаційні технології: міжнародний науково-технічний журнал, № 1

Постійне посилання зібрання

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • ДокументВідкритий доступ
    «Мінімізація сумарного зваженого моменту закінчення робіт» як перший рівень моделі дрібносерійного виробництва та способи її розв’язання
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2002) Павлов, О .А.; Аксьонова, Л. О.
    В статті розглянуто перший рівень багаторівневої моделі планування дрібносерійного виробництва в умовах ринку, математична модель якого задається важкорозв’язною задачею теорії розкладу «Мінімізація сумарного зваженого моменту закінчення робіт» (МЗМ). Наведено схему поліноміальної складової ПДС-алгоритму заданої задачі та приклади поліноміальної розв’язності індивідуальних задач МЗМ, для яких даний алгоритм отримує оптимальний розклад.
  • ДокументВідкритий доступ
    How to make and justify a decision: the analytic hierarchy process (ahp) part 1. Examples and applications
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2002) Saaty, Thomas L.
    We describe and discuss a logical approach, the Analytic Hierarchy Process (AHP), that can be used to make decisions. It involves breaking the problem down into finer and finer parts so that one is called upon to give a judgment comparing only a pair of issues in each judgment.
  • ДокументВідкритий доступ
    Про основні напрями створення інтелектуальних інформаційних технологій
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2002) Сергієнко, І. В.
    Розглянуто окремі питання побудови інтелектуальних інформаційних технологій (ІІТ), наведені важливі задачі, що чекають на своє вирішення в даній галузі. Зроблено короткий огляд результатів, які одержані в різних наукових колективах України, зокрема, в інститутах Кібернетичного центру НАН України та Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».
  • ДокументВідкритий доступ
    Сценарний аналіз як системна методологія передбачення
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2002) Згуровський, М. З.
    Розглянуто новий підхід до побудови сценаріїв майбутніх подій у різних сферах людської діяльності із застосуванням методології якісного та системного аналізу. Такий підхід застосовано до побудови сценаріїв інноваційного розвитку великих підприємств, окремих галузей промисловості та розроблення технологічної політики суспільства. Наведено найефективніші методи якісного аналізу та рекомендації щодо їх практичного використання.