Довідкові матеріали (КВМ)

Постійне посилання зібрання

У зібранні розміщено словники, довідники тощо, авторами яких є науково-педагогічні працівники кафедри.

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • ДокументВідкритий доступ
    Менеджмент якості та підтвердження відповідності. Нормативна термінологія та визначення : термінологічний словник
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017) Шишкін, В. М.; Чікін, С. В.; Верба, І. І.; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
  • ДокументОбмежений
    (2011) Шишкін, Валерій Миколайович; Чікін, Сергій Вікторович; Ларіна, Наталія Вікторівна; Верба, І. І.; Механiко-машинобудiвний інститут; НТУУ «КПІ»
    Словник містить стандартизовану та рекомендовану термінологію та визначення основних понять в галузі сертифікації, випробувань та керування якістю, встановлених державними стандартами України, СРСР, Ради Економічної Взаємодопомоги (РЕВ) (якщо не існує відповідного стандарту України), стандартами міжнародної організації з стандартизації (ISO), Міжнародної електротехнічної комісії (МЕК). Для студентів та аспірантів технічних і економічних спеціальностей та спеціальності «Інтелектуальна власність» і може бути корисною спеціалістам в галузі сертифікації, випробувань та керування якістю.