Монографії (ТНР,ВтаЗХТ)

Постійне посилання зібрання

У зібранні розміщено монографії, авторами яких є науково-педагогічні працівники кафедри.

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • ДокументВідкритий доступ
    Сучасні шляхи до чистої води. Колективна монографія
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024-05-13) Андрусишина, І. М.; Бурлакова, В. С.; Василюк, С. Л.; Дрікер, Ю. Д.; Косогін, О. В.; Косогіна, І. В.; Мітченко, Т. Є.; Мудрик, Р. Я.; Орестов, Є. О.; Поляков, В. Р.; Стеценко, В. В.; Шахновський, А. М.
    Колективна монографія включає 12 розділів, в яких детально розглядаютьсясучасні методи, матеріали та технології у галузі водопідготовки таводоочищення. Особлива увага приділяється мембранним методам татехнологіям підготовки води як побутового, так і промислового призначення.Один з розділів розкриває особливості створення сучасних технологійочищення стічних вод з використанням світових тенденцій до мінімізаціївідходів та циркуляційної економіки. Окремо увага зосереджена на принципахцифровізації водного сектора та особливостях їх впровадження у реальнодіючі системи. Дана монографія призначена для фахівців водної галузі тастудентів спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія.
  • ДокументВідкритий доступ
    Resource-saving technologies for the production of elastic leather materials
    (Baltija Publishing, 2020) Danylkovych, Anatolii; Lishchuk, Victor; Mokrousova, Olena; Zhyhotsky, Oleksandr; Korotych, Olena; Sanginova, Olga; Bondarenko, Serhii; Branovitska, Slava; Omelchenko, Nataliia; Romaniuk, Oksana; Khliebnikova, Nataliia; Bilinskyi, Serhii; Kudzieva, Alona; Lysenko, Nataliia; Palamar, Vera; Potakh, Yuliia; Chervinskyi, Vasyl