Монографії (АЕ)

Постійне посилання зібрання

У зібранні розміщено монографії, авторами яких є науково-педагогічні працівники кафедри.

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • ДокументВідкритий доступ
    Heat transfer processes in miniature evaporation-condensation cooling systems
    (Interservice, 2023) Kravets, Volodymyr Yu.
    The main features of heat transfer processes during the miniaturization of evaporative-condensation cooling systems (influence of geometric and operational factors, influence of thermal and physical properties of heat carriers) are presented. The results of experimental studies of miniature heat pipes and thermosyphons are presented. The material is systematized in order to understand the processes of heat transfer, calculate the main characteristics and select rational designs for the development of miniature cooling systems. For students, postgraduates, teachers of thermal engineering specialties of higher educational institutions and researchers and engineers in the design and creation of new cooling systems for miniature equipment. Also for cooling powerful electronic equipment, in particular transceiver modules, LED technology and electric vehicle batteries.
  • ДокументВідкритий доступ
    CFD-моделювання процесів теплообміну і гідродинаміки засобами програмного комплексу
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023-02) Баранюк, Олександр Володимирович; Воробйов, Микита Валерійович; Рачинський, Артур Юрійович
    Наведено аналіз результатів комп’ютерного моделювання процесів теплооб- міну в умовах вільної та вимушеної конвекції, процесів транспорту і спалювання газів, теплообміну під час конденсації. Саме ці явища часто спостерігаються під час розроблення нового і модернізації наявного енергетичного обладнання. Залежно від виду теплообміну автори розмістили розділи монографії відповідно до складності методики моделювання того чи іншого виду теплообміну. У дослідженнях процесів теплообміну використано програмний комплекс ANSYS для оптимізації проектних розробок на ранніх стадіях, що сприяє зниженню їх вартості. Все це допомагає про- ектним організаціям скоротити цикл розробки, що складається із виготовлення зразків-прототипів та їх випробувань, а також виключити дорогий процес доопра- цювання виробів. Для аспірантів, наукових та інженерно-технічних працівників, що працюють над рішенням проблем інтенсифікації та керування теплообмінними процесами в енергетичному обладнанні.
    Тепломассообмен и вибрация
    (Нептун-Технология, 2001) Присняков, Владимир Федорович; Бондаренко, Сергей Григорьевич; Луценко, Василий Иванович; Николаенко, Юрий Егорович; Присняков, Константин Владимирович; Штангеев, Валерий Остапович; Елисеев, Владимир Иванович; Prisniakov, Vladimir Fedorovych; Bondarenko, Sergey Grigorijovych; Luzenko, Vasilii Ivanovych; Nikolaenko, Yurii Egorovych; Prisniakov, Konstantin Vladimirovych; Shtangeev, Valerii Ivsnovych; Eliseev, Vladimir Ivanovych; Присняков, Владимир Федорович; Институт геотехнической механики; Национальная академия наук Украины