Навчально-методичні матеріали (КІТМ)

Постійне посилання зібрання

У зібранні розміщено методичні посібники та рекомендації, укладачами яких є науково-педагогічні працівники кафедри.

Зараз показуємо 1 - 20 з 51
    Алгоритми і структури даних
    Інформатика – 2
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021-05) Скулиш, Марія Анатоліївна; Суліма, Світлана Валеріївна; Глоба, Лариса Сергіївна; Єрмаков, Антон Валерійович
    Адресації в IP-мережах. Теоретичні основи та приклади розв'язання задач
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019-11) Могилевич, Дмитро Ісакович; Кононова, Ірина Віталіївна
    Представлений матеріал навчального посібника надає студентам грунтовні знання з побудови мереж ІР телефонії, проектування, експлуатації та обслуговування апаратно-програмних засобів ІР-телефонії. Після кожного розділу в навчальному посібнику наведені приклади для вирішення завдань, що надають практичних навичок та закріплюють теоретичні знання з питань визначення та надання IP-адрес, а також виявленню проблем, що пов'язані з некоректним привласненням ІР-адрес. Представлений матеріал призначено для виконання курсової роботи з дисципліни «Основи теорії інформаційно-телекомунікаційних мереж» для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю: 172 «Телекомунікації та радіотехніка».
  • ДокументВідкритий доступ
    Розробка структури телефонної мережі. Курсова робота
    В навчальному посібнику особливу увагу приділено модернізації мереж телефонного зв'язку, основним методам впровадження цифрових систем комутації, які використовуються на міських телефонних мережах та телефонних мережах сільських адміністративних районів, а також процедурі встановлення з'єднань, сигналізації і нумерації на телефонній мережі. Виконання курсової роботи дозволить студентам отримати здатність проводити розрахунки у процесі проектування споруд і засобів телекомунікаційних мереж, відповідно до технічного завдання з використанням як стандартних, так і самостійно створених методів, прийомів і програмних засобів автоматизації проектування, а також аналізувати структурні схеми цифрових систем комутації та процеси міжстанційної взаємодії. Представлений матеріал призначено для виконання курсової роботи з дисципліни «Основи теорії інформаційно-телекомунікаційних мереж» для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка».
  • ДокументВідкритий доступ
    Безпроводові інформаційно-комунікаційні системи. Системи мобільного зв’язку. Лабораторний практикум
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019-11) Сундучков, Костянтин Станіславович; Кононова, Ірина Віталіївна
    Лабораторний практикум містить дев’ять лабораторних робіт. Лабораторні роботи № 1–4 направлені на дослідження характеристик розповсюдження радіохвиль в радіоканалі системи мобільного зв’язку; залежності коефіцієнта підсилення антени з параболічними дзеркалами та визначення параметрів сигналів OFDM. Лабораторна робота № 5 присвячена дослідженню тривалості часового захисного інтервалу в OFDM-символі при багатопроменевості. Лабораторна робота № 7–8 направлені на дослідження необхідної кількості піднесучих, які використовуються у паралельному режимі для забезпечення заданої бітової швидкості та визначення потужність сигналу, що надходить з космічного апарату від одного абонента. Лабораторная работа № 9 присвячена визначенню сумарної еквівалентної шумової температури на вході земної станції і добротності земної станції систем супутникового зв'язку. Навчальний посібник призначено для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю: 172 «Телекомунікації та радіотехніка».
    Системне проектування телекомунікаційних мереж
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017) Новогрудська, Ріна Леонідівна
  • ДокументВідкритий доступ
    Розробка інформаційних ресурсів та систем