Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item: https://ela.kpi.ua/handle/123456789/1361
Title: Наукове обгрунтування напрямків технологічного розвитку чорної металургії України з використанням світового досвіду 2000-2008 рр.
Advisors: Єфименко Г.
Keywords: технологічна структура
стелеплавильне виробництво
чорна металургія
залізофлюсові шихтові матеріали
окатиші
флюс
Issue Date: 2008
Citation: Наукове обгрунтування напрямків технологічного розвитку чорної металургії України з використанням світового досвіду 2000-2008 рр. : звіт про НДР (заключ.) / НТУУ "КПІ" ; кер. роб. Г. Єфименко. - К., 2008. - 272 л. + CD-ROM. - Д/б №2910
Abstract: Досліджено розвиток технологічної структури чорної металургії індустріально розвинутих країн, країн з плановою та перехідною економікою, та країн, що розвиваються. За результатами порівняльного аналізу визначено рівень технологічної структури чорної металургії України, наведено аналіз помилок при визначенні стратегічних перспективних напрямків розвитку металургійного виробництва. Метою роботи є також розробка фізико-хімічних процесів, що лежать в основі виробництва та використання шихтових матеріалів у сучасних металургійних процесах. Можливими областями застосування даної роботи можуть бути Мінпромполітики та Мінекономіки України, металургійні комбінати і гірничо-збагачувальні комбінати.
URI: https://ela.kpi.ua/handle/123456789/1361
Appears in Collections:Звіти про науково-дослідні роботи (доступ у чит. залі № 6.6 НТБ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2910.doc
  Restricted Access
5.09 MBMicrosoft WordView/Open
Show full item record


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.