Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://ela.kpi.ua/handle/123456789/1388
Назва: Англійська мова професійного спрямування
Ключові слова: англійська мова
Дата публікації: 2011
Бібліографічний опис: Англійська мова професійного спрямування [Електронний ресурс] : методичні вказівки для студентів V курсу спеціальностей «Розробка родовищ корисних копалин», «Шахтне і підземне будівництво» / НТУУ «КПІ» ; уклад. Н. А. Кузьміна, Л. В. Гурєєва, В. П. Огієнко. – Електронні текстові дані (1 файл: 284 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2011. - Назва з екрана.
Короткий огляд (реферат): Видання складається з 10 основних текстів з вправами. Система вправ відповідно до конкретних учбових цілей має на меті як розвиток навичок точного і загального розуміння, так і розвиток навичок з усної мови. Пропонуються також вправи, що мають професійну спрямованість. Виконання студентами методичних вказівок сприяє інтенсифікації процесу навчання іноземній мові і створює умови для правильного і найбільш доцільного тренування, яке забезпечує тривалі навички розуміння структури науково-технічного тексту.
Опис: Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://ela.kpi.ua/handle/123456789/1388
Розташовується у зібраннях:Методичні посібники та рекомендації (КАМТС1)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
10-11-444.doc
  Обмежений доступ
284 kBMicrosoft WordПереглянути/відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.