Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item: https://ela.kpi.ua/handle/123456789/15555
Title: Множинність неканонічних гіперкомплексних числових систем скінченної вимірності
Other Titles: Lots noncanonical hypercomplex number systems of finite dimension
Authors: Каліновський, Я. О.
Боярінова, Ю. Є.
Хіцко, Я. В.
Городько, Н. О.
Kalinovskiy, Y. O.
Boyarinova, Y. E.
Hitsko, Y. V.
Gorodko, N. O.
Issue Date: 2013
Publisher: ВЕК+
Citation: Множинність неканонічних гіперкомплексних числових систем скінченної вимірності / Каліновський Я. О., Боярінова Ю. Є., Хіцко Я.В., Городько Н. О. // Вісник НТУУ «КПІ». Інформатика, управління та обчислювальна техніка : збірник наукових праць. – 2013. – Вип. 59. – С. 35–38. – Бібліогр.: 7 назв.
URI: https://ela.kpi.ua/handle/123456789/15555
Appears in Collections:Вісник НТУУ «КПІ». Інформатика, управління та обчислювальна техніка: збірник наукових праць, Вип. 59

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
8.pdf.pdf505.5 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.