Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item: https://ela.kpi.ua/handle/123456789/1807
Title: Методичні рекомендації до теоретичного курсу з дисципліни «Фізичне виховання» для кредитного модуля «Формування загальної фізичної підготовленості засобами обраного виду спорту», «Організація та проведення туристських походів» для студентів НТУУ «КПІ» та інших ВНЗ
Keywords: фізичне виховання
туристські походи
основи туризму
туризм
маршрути
подорожі
спорт
Issue Date: 2012
Citation: Методичні рекомендації до теоретичного курсу з дисципліни «Фізичне виховання» для кредитного модуля «Формування загальної фізичної підготовленості засобами обраного виду спорту», «Організація та проведення туристських походів» для студентів НТУУ «КПІ» та інших ВНЗ [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ» ; уклад. С. М. Бітко, В. М. Михайленко, В. А. Кузьменко. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,90 Мбайт). – Київ, 2012. – Назва з екрана.
Abstract: Розглянуто деякі питання з основ туризму, організації та проведення туристських походів, одноденних та багатоденних у навчально-тренувальному процесі з туризму у студентів НТУУ «КПІ». Для фахівців з фізичного виховання і спорту, та студентів, які цікавляться питаннями туристських походів і підвищення рівня майстерності туризмі.
Description: Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету
URI: https://ela.kpi.ua/handle/123456789/1807
Appears in Collections:Методичні посібники та рекомендації (ФВ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Binko_S_M.doc
  Restricted Access
1.95 MBMicrosoft WordView/Open
Show full item record


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.