Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item: https://ela.kpi.ua/handle/123456789/47402
Title: Дослідження адекватності інтервальних нечітких моделей типу 2 в задачах і дентифікації складних об’єктів
Authors: Кондратенко, Н. Р.
Снігур, О. О.
Keywords: type-2 fuzzy model
interval membership function
information identity measure
Issue Date: 2019
Publisher: КПІ ім. Ігоря Сікорського
Citation: Кондратенко, Н. Р. Дослідження адекватності інтервальних нечітких моделей типу 2 в задачах і дентифікації складних об’єктів / Н. Р. Кондратенко, О. О. Снігур // Системні дослідження та інформаційні технології : міжнародний науково-технічний журнал. – 2019. – № 4. – С. 94-104. – Бібліогр.: 12 назв.
URI: https://ela.kpi.ua/handle/123456789/47402
DOI: https://doi.org/10.20535/SRIT.2308-8893.2019.4.10
Appears in Collections:Системні дослідження та інформаційні технології: міжнародний науково-технічний журнал, № 4

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2019_4_94-104.pdf306.7 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.