Економічна та екологічна складові пакування косметичної продукції

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2020

Науковий керівник

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

В середньому людина використовує за рік 11 пляшок гелю для душу і 10 пляшок шампуню. Щорічно компанії виготовляють 300 мільйонів тонн пластику – і серед них пакування для косметичних продуктів. Оскільки у більшості людей немає в ванній контейнерів для сортування відходів, ці пластикові пакування потрапляють у звичайний сміттєвий кошик. На перероблення відправляється тільки 10% всього пластика, решта ж потрапляє в землю або в океан, де розкладається понад 500 років. Матеріали, що використовуються для промислового пакування, в більшості випадків, виробляються з первинної сировини, яку часто неможливо переробити. Аналіз, проведений у даній роботі дозволяє зрозуміти, що перехід на екологічно свідоме споживання зменшить негативний вплив на навколишнє середовище та дозволить заощадити витрати. В сучасному світі використання біопластику для пакування є ідеальним [10] замінником у секторі, де «викидання» є єдиною застосовуваною практикою утилізації. З цією метою було проаналізовано інноваційний стартап, який експериментує із «зеленою» системою пакування. Автори даного дослідження проведи аналіз пакувальних матеріалів косметичних продуктів [1]. Було показано, що провідні косметичні компанії виводять у ключові фактори власного успіху підвищення обізнаності потенційних споживачів, формування у них екологічної свідомості та пропагування системи біолояльності для відходів одноразового споживання.

Опис

Ключові слова

косметична промисловість, екологічна свідомість, пластик; логістика, біопластик, переробка, cosmetic industry, ecological consciousness, plastic, logistics, bioplastic, processing

Бібліографічний опис

Підлісна, О. А. Економічна та екологічна складові пакування косметичної продукції / Підлісна О. А., Снігур М. Д. // Сучасні проблеми економіки і підприємництво : збірник наукових праць. – 2020. – Вип. 26. – С. 82–89. – Бібліогр.: 12 назв.

DOI