Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item: https://ela.kpi.ua/handle/123456789/9186
Title: Про один підхід до знаходження періодичних розв’язків нелінійного звичайного диференціального рівняння другого порядку
Other Titles: About one approach to determination of periodic solutions of a nonlinear ordinary differential equation of the second order
Об одном подходе к нахождению периодических решений нелинейного обычного дифференциального уравнения второго порядка
Authors: Бохонов, Ю. Є.
Bokhonov, Ju. Ye.
Бохонов, Ю. Е.
Issue Date: 2012
Publisher: Політехніка
Citation: Бохонов Ю. Є. Про один підхід до знаходження періодичних розв’язків нелінійного звичайного диференціального рівняння другого порядку / Ю. Є. Бохонов // Системні дослідження та інформаційні технології : науково-технічний журнал. – 2012. – № 2. – С. 138–143. – Бібліогр.: 2 назви.
URI: https://ela.kpi.ua/handle/123456789/9186
Appears in Collections:Системні дослідження та інформаційні технології: науково-технічний журнал, № 2

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
12_Bokho.pdfОсновная статья270.09 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.