Технологічні вимірювання і прилади. Вимірювання температури

У навчальному посібнику наведено основні дані про прилади вимірювання температури, чутливі елементи, схеми їх підключення, та промислові вторинні прилади. Наведено конструкції основних приладів, описано принцип їх дії та особливості застосування.Подана будова лабораторних стендів, що використовується для вимірювання температури та для підключення і налаштування термоелектричних перетворювачів, наведені характеристики встановлених приладів, описано методика проведення лабораторних досліджень та оброблення їх результатів.Видання забезпечує засвоєння студентами теоретичного матеріалу, підготовку до виконання лабораторних робіт та буде корисним для самостійної роботи.

Технологічні вимірювання і прилади. Вимірювання температури [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів, які навчаються за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерноінтегровані технології» спеціалізацією «Комп'ютерно-інтегровані сталі хімічні виробництва» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: С. Г. Бондаренко, Д. М. Складанний. – Електронні текстові данні (1 файл: 1,84 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – 83 с. – Назва з екрана.