Інститут технічної теплофізики НАН України

Робота виконана в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» МОН України на кафедрі фізики енергетичних систем і в Інституті технічної теплофізики НАН України у відділі високотемпературної термогазодинаміки. Захищена в Інституті технічної теплофізики НАН України.

одиночна труба, пучок труб, поперечне обтікання, поверхневі заглиблення, коефіцієнт теплообміну, число Ейлера, теплогідравлічна ефективність, експериментальні дослідження, комп’ютерне моделювання, single tube, tube bundle, cross-flow, surface indentation, heat transfer coefficient, Euler number, thermo-hydraulic efficiency, experimental research, computer modeling

Мейріс, А. Ж. Теплообмін та теплогідравлічна ефективність пучків труб з поверхневими заглибленнями : автореф. дис. … канд. техн. наук : 05.14.06 – технічна теплофізика та промислова теплоенергетика / Мейріс Антон Жанович. – Київ, 2018. – 26 с.