Харківська державна академія дизайну і мистецтв (Харківський художньо-промисловий інститут)

спеціальне медичне відділення, координаційні здібності, ритмічна гімнастика, special medical group, coordinating capabilities, rhythmic gymnastics, специальное медицинское отделение, координационные способности, ритмичная гимнастика

Підвальна, О. В. Порівняльний аналіз розвитку координаційних здібностей студентів технічних та гуманітарних університетів / Підвальна О. В., Євтушок М. В. // Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту : наукова монографія за редакцією проф. С. Єрмакова. – Харків : ХДАДМ (ХХПІ), 2006. – № 6. – С. 80–82. – Бібліогр.: 5 назв.

Зібрання