Проектування вибухових робіт

Навчальний посібник відповідає програмі навчальної дисципліни "Проектування вибухових робіт", призначений для здобувачів ступеня магістра за спеціальністю 184 "Гірництво", та буде корисним фахівцям з гірничо-видобувних підприємств, науково-дослідних і проектних інститутів і організацій. Розглянутий комплекс методів проектування масових вибухових робіт на відкритих гірничих роботах може бути використаний при виконанні магістерських дисертацій, докторських робіт здобувачами наукових ступенів відповідних спеціальностей. Представлені розрахунки сучасних методів проектування вибухових робіт враховуючи специфіку виконання вибухових робіт на гірничо-видобувних підприємствах.

вибухова речовина, вибухові роботи, проектування, засоби підривання, розрахунки

Кравець, В. Г. Проектування вибухових робіт [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 184 «Гірництво» / В. Г. Кравець, Н. В. Зуєвська ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 10,1 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 214 с. – Назва з екрана.