Основи геометричного моделювання в програмі SolidWorks.Частина 1

Навчальний посібник, містить шість розділів, інформація з яких допоможе освоїти роботу в SolidWorks за найкоротший час і має на меті розширити та доповнити лекційний матеріал спеціалізованою інформацією з упором на практичні завдання. Кожний розділ містить докладний алгоритм побудови об’єкту та посилання на відеоматеріал, де студенти можуть уточнити та закріпити отриману інформацію. Розділи закінчуються завданнями для самостійного опрацювання. Інформація викладена на українській та англійській мовах, що дає змогу розширити аудиторію опановувачів програми ще й іноземними студентами, які знають англійську мову. Посібник призначений для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» денної та заочної форми навчання, та всіх, хто зацікавлений в опануванні автоматизованого проектування інженерних об’єктів в середовищі SolidWorks.

SolidWorks, 3D геометричне моделювання

Основи геометричного моделювання в програмі SolidWorks.Частина 1 [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня магістра за освітньою програмою «Інжинірінг інтелектуальних електротехнічних та мехатронних комплексів» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Л. К. Лістовщик. - Електронні текстові дані (1 файл: 15.38 Мбайт). - Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. - 71 с. - Назва з екрана.