Збірник задач з теорії вибіркових обстежень

ВПЦ "Київський університет"

Навчальний посібник містить різноманітні задачі та завдання лабораторних робіт з теорії та методології вибіркових обстежень. Вибіркове обстеження полягає в аналізі всієї сукупності на основі інформації, отриманої за результатами обстеження лише частини сукупності - вибірки. Сфера застосування вибіркових обстежень надзвичайно широка, але найбільше вони застосовуються в економіці, соціології, політології та психології. Посібник може бути корисним не тільки для студентів та аспірантів, які спеціалізуються з теорії ймовірностей та математичної статистики, а й для тих, хто на практиці використовує вибірковий метод при проведенні обстежень.

вибірка, вибірковий дизайн, вибіркове обстеження, відбір Бернуллі, відбір з поверненням, простий випадковий відбір, кластерний відбір, систематичний відбір, стратифікований відбір, нерівноймовірнісний відбір, багатостадійний відбір, оцінка Горвіца-Томпсона, оцінка Хансена-Гурвіца, генеральна сукупність

Василик, О. І. Збірник задач з теорії вибіркових обстежень [Електронний ресурс] : навч. посіб. / Василик О. І., В., Яневич Т. О. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,33 Мбайт). – Київ : ВПЦ "Київський університет", 2022. – 120 с. – Назва з екрана.