Технологія та устаткування спеціальної електрометалургії

Ескіз недоступний

В атласі узагальнені сучасні науково – технічні розробки провідних підприємств і науково дослідних інститутів стосовно технології та устаткування дугової вакуумної плавки.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

спеціальна електрометалургія, вакуумно-дуговий переплав, плавильні агрегати, устаткування спеціальної електрометалургії, характеристики плавильних агрегатів, конструкції плавильних агрегатів

Технологія та устаткування спеціальної електрометалургії: Вакуумно-дуговий переплав: конструкції та характеристики плавильних агрегатів [Електронний ресурс] : навчальний наочний посібник до вивчення кредитних модулів, самостійної роботи студентів, курсового та дипломного проектування за напрямами підготовки 6.050401 «Металургія», 6.050402 «Ливарне виробництво» / НТУУ «КПІ» ; уклад. Г. О. Ремізов, Ю. Я. Готвянський, А. І. Холодченко. - Електронні текстові дані (1 файл: 11 Мбайт). - Київ : НТУУ «КПІ», 2009. - Назва з екрана.