Дискретна математика. Частина 2. Булева алгебра. Практикум

Навчальний посібник розроблено для оволодіння студентів практичними навичками з кредитного модуля «Дискретна математика. Частина 2». Він складається зі вступу, 5 розділів та 3 додатків, за темами, що пов’язані з булевою алгеброю, які викладають у другій частині дисципліни «Дискретна математика». Цей практикум містить основні теоретичні відомості та широкий спектр застосування і розв’язання задач з булевої алгебри: дослідження булевих функцій, алгебри висловлювань, формального числення, як моделей булевої алгебри; теорії абстрактних автоматів, як розширення тривіальних автоматів (комбінаційних схем булевих функцій) і основи мереж Петрі. У Додатках наведено методичні вказівки щодо підготовки до контрольних комплексних робіт, питання до колоквіумів та тестові завдання. Навчальне видання призначено для студентів, які навчаються за спеціальністю 113 Прикладна математика, освітньо-професійною програмою «Наука про дані та математичне моделювання» факультету прикладної математики КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Дискретна математика. Частина 2. Булева алгебра. Практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів, які навчаються за спеціальністю 113 «Прикладна математика», освітньою програмою «Наука про дані та математичне моделювання» / О. Л. Темнікова, Д. Ю. Тавров ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. - Електронні текстові дані (1 файл: 3,18 Мбайт). - Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. - 185 с. - Назва з екрана.