Інтелектуальні системи прийняття рішень. Практикум

Навчальний посібник присвячений освоєнню студентами методів прийняття рішень, які можна застосовувати у різних галузях енергетики щодо керування роботою електротехнічних та мехатронних комплексів. На заняттях приділено увагу вивченню методів рішення оптимізаційних задач прийняття рішень щодо ефективного керування функціонуванням і розвитку електротехнічних та мехатронних комплексів з метою зниження використання паливно-енергетичних, матеріальних і трудових ресурсів, підвищення рівня надійності, економічності і якості виробничих об’єктів. Метою вивчення курсу "Інтелектуальні системи прийняття рішень" є вироблення в студентів уміння та навички змістовної постановки і формалізації широкого кола задач оптимізаційного характеру, що виникають в процесі автоматизованого керування виробничих систем, а також ефективного аналізування процесів функціонування на основі арсеналу методів математичного програмування, методів теорії прийняття рішень.

інтелектуальні системи, система керування, електротехнічна система

Інтелектуальні системи прийняття рішень. Практикум [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня магістр за освітньою програмою «Інжиніринг інтелектуальних електротехнічних та мехатронних комплексів» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. П. Розен, Л. Я. Кулаковський, А. В. Босак. – Електронні текстові дані (1 файл: 1.27 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 81 с. – Назва з екрана.