Практика: рекомендації до організації, проходження та звітування

Навчальний посібник «Практика: Рекомендації до організації, проходження та звітування» містить рекомендації щодо безпосереднього проходження практики на підприємствах, підготовку та оформлення звіту студентом, а також рекомендації щодо подання звіту та щоденника практики до захисту. Визначено сутність і завдання практики, принципи організації роботи для виконання поставлених завдань, описуються основні етапи виконання та вимоги до змісту і оформлення звіту. Описано процедуру та умови допуску студента до захисту практики. Надано перелік документів та матеріалів, що подаються студентом на кафедру до захисту. Навчальний посібник «Практика: Рекомендації до організації, проходження та звітування» призначений для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 162 – Біотехнології та біоінженерія кафедри біоенергетики, біоінформатики та екобіотехнології.

Практика: рекомендації до організації, проходження та звітування [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня магістра за освітньою програмою «Біотехнологія» спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Л. С. Зубченко, М. Ю. Козар. - Електронні текстові дані (1 файл: 844 Кбайт). - Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. - 49 с. - Назва з екрана.