Компонентна база радіоелектронної апаратури

Ескіз недоступний

Метою даних методичних рекомендацій є ознайомлення студентів із навчальною і робочою програмами дисципліни «Компонентна база радіоелектронної апаратури», з розподілом тем для аудиторного вивчення (лекції, практичні і лабораторні заняття) і тем для самостійної роботи студентів. В методичних рекомендаціях приведені завдання на розрахунково-графічну роботу, теми рефератів, перелік лабораторних робіт і практичних занять, теми модульних контролів, питання для самопідготовки та рейтингова система оцінки успішності студентів з дисципліни «Компонентна база радіоелектронної апаратури».

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

радіоелектронна апаратура, база радіоелектронної апаратури

Компонентна база радіоелектронної апаратури [Електронний ресурс] : методичні рекомендації до виконання самостійної роботи з дисципліни для студентів напряму підготовки 6.050901 «Радіотехніка» всіх форм навчання / НТУУ «КПІ» ; уклад.: С. М. Дяченко, В. О. Піддубний. − Електронні текстові дані (1 файл: 3,7 Мбайт). − Київ : Політехніка, 2009. −Назва з екрана.