Навчально-методичні матеріали (РТПС)

Постійне посилання зібрання

У зібранні розміщено підручники, навчальні посібники, практикуми, матеріали до курсів лекцій, програми дисциплін, авторами або укладачами яких є науково-педагогічні працівники кафедри.

Зараз показуємо 1 - 9 з 9
    Радіомережі. Багатоантенні системи
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021) Головін, Володимир Андрійович; Шпилька, Олександр Олександрович
    В навчальному посібнику розглянуті математичні перетворення, що відбуваються під час формування сигналів на передачу в сучасних радіомережах на базі багато антенних каналів зв’язку з різною конфігурацією антен передавача та приймача. Показано класичні алгоритми та методи обробки сигналів в приймальних пристроях. Проведено порівняння спектральної ефективності для різноманітних конфігурацій та параметрів системи.
  • ДокументВідкритий доступ
    Елементна база радіоелектронної апаратури. Основи мікроелектроніки
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021) Піддубний, Володимир Олексійович; Товкач, Ігор Олегович
  • ДокументВідкритий доступ
    Елементна база радіоелектронної апаратури. Багатоперехідні структури
  • ДокументВідкритий доступ
    Елементна база радіоелектронної апаратури. Напівпровідники та діоди
  • ДокументВідкритий доступ
    Елементна база радіоелектронної апаратури. Пасивні радіокомпоненти
    Компонентна база радіоелектронної апаратури
    (2011) Дяченко, Станіслав Мефодійович; Піддубний, Володимир Олексійович; Радіотехнічний факультет; НТУУ «КПІ»
    Обчислювальна техніка та програмування
    (2009) Коцержинський, Борис Олексійович; Радiотехнiчний; НТУУ «КПІ»
    У даному посібникові об’єднані конкретизовані загальні відомості обчислювальної техніки, учбові комп’ютерні програми для самостійного вивчення і використання при написанні своїх програм, описи лабораторних робіт та практичних занять.
    Компонентна база радіоелектронної апаратури
    (2009) Дяченко, Станіслав Мефодійович; Піддубний, Володимир Олексійович; Корбут, Володимир Миколайович; Радіотехнічний факультет; НТУУ «КПІ»
    Основна мета методичних вказівок - сформувати у студентів навички проведення експериментальних досліджень компонентів радіоелектронної апаратури (електровакуумних тріодів, напівпровідникових діодів та стабілітронів, біполярних транзисторів, цифрових та аналогових інтегральних мікросхем) та закріпити теоретичні знання отримані на лекціях.
    Компонентна база радіоелектронної апаратури
    (2009) Дяченко, Станіслав Мефодійович; Піддубний, Володимир Олексійович; Радіотехнічний факультет; НТУУ «КПІ»
    Метою даних методичних рекомендацій є ознайомлення студентів із навчальною і робочою програмами дисципліни «Компонентна база радіоелектронної апаратури», з розподілом тем для аудиторного вивчення (лекції, практичні і лабораторні заняття) і тем для самостійної роботи студентів. В методичних рекомендаціях приведені завдання на розрахунково-графічну роботу, теми рефератів, перелік лабораторних робіт і практичних занять, теми модульних контролів, питання для самопідготовки та рейтингова система оцінки успішності студентів з дисципліни «Компонентна база радіоелектронної апаратури».