Автоматизовані засоби акустичного неруйнівного контролю

ультразвук, неруйнівний контроль, дефектоскоп, товщиномір, ultrasound, non-destructive testing, defectoscope, thickness gauge, ультразвук, неразрушающий контроль, дефектоскоп, толщиномер

Автоматизовані засоби акустичного неруйнівного контролю [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів приладобудівного факультету спеціальності 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології спеціалізації комп’ютерно-інтегровані системи та технології неруйнівного контролю і діагностики за освітньо-науковою та освітньо-професійною программами підготовки магістрів / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. Р. М. Галаган. – Електронні текстові данні (1 файл: 1,48 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017. – 65 с. – Назва з екрана.