Ескіз недоступний

Дані методичні вказівки висувають загальні вимоги до організації та виконання лабораторних робіт з дисципліни «Бази даних та інформаційні системи» для студентів спеціальностей «Кібербезпека» та «Прикладна математика». В методичних вказівках наведено теоретичний матеріал та послідовність виконання, з прикладами, лабораторних робіт студентами навчально-наукового фізико-технічного інституту спеціальностей 125 Кібербезпека та 113 Прикладна математика. Методичні вказівки є загальними для всіх студентів і мають надати методичну допомогу з питань підготовки, написання та оформлення лабораторних робіт.

Бази даних та інформаційні системи: методичні вказівки до виконання лабораторних робіт [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. спец. 125 «Кібербезпека» та 113 «Прикладна математика» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: М. В. Коломицев, С. О. Носок. – Електронні текстові дані (1 файл: 210 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 119 с. – Назва з екрана.