Навчальний посібник розроблено для виконання студентами факультету прикладної математики КПІ ім. Ігоря Сікорського спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія циклу лабораторних робіт з освітньої компоненти «Програмування. Частина 1. Основи програмування», що вивчається на 1 курсі у 1 семестрі. Цикл лабораторних робіт складається з 6 робіт, при виконанні яких студенти набувають практичних навичок розробки, відлагодження та тестування програм. Завдання до кожної роботи включають постановку задачі, вимоги до оформлення звіту по виконаній лабораторній роботі, вказівки до виконання завдання, варіанти завдань, контрольні запитання. Засвоєння матеріалу лабораторних робіт є базою для для подальшого вивчення програмістських дисциплін.

програмування

Тарасенко-Клятченко, О. В. Програмування. Частина 1. Основи програмування. Завдання для виконання лабораторних робіт [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Системне програмування та спеціалізовані комп’ютерні системи» спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія / О. В. Тарасенко-Клятченко, Я. М. Клятченко, Г. О. Тарасенко ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. - Електронні текстові дані (1 файл: 1.27 Мбайт). - Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. - 57 с. - Назва з екрана.