Сучасні цифрові пристрої систем автоматизації. Комп’ютерний практикум

Навчальний посібник містить теоретичні відомості та практичні рекомендації до виконання комп’ютерних практикумів з дисципліни «Сучасні цифрові пристрої систем автоматизації». Під час виконання комп’ютерних практикумів студенти здобудуть навички роботи із середовищем графічного програмування LabVIEW від National Instruments, познайомляться із принципами створення віртуальних приладів, основними конструкціями та палітрами інструментів. Реалізують інтерфейси для взаємодії із сучасними мікроконтролерами для опитування чутливих елементів та керування виконавчими елементами кіберфізичних систем. Навчальний посібник призначений для здобувачів ступеня бакалавра за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка», буде також корисним студентам споріднених технічних спеціальностей.

створення віртуальних приладів, LabVIEW

Сучасні цифрові пристрої систем автоматизації. Комп’ютерний практикум [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня бакалавра за освіт. програмою «Комп'ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні» спец. 151 «Автоматизація та комп’ютерні технології» та 174 «Автоматизація, комп’ютерноінтегровані технології та робототехніка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. О. М. Павловський. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,16 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 80 с. – Назва з екрана.