Фізична оранічна хімія

Навчальний посібник з дисципліни «Фізична органічна хімія» складено у відповідності до навчальної програми для студентів спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» освітньої програми «Хімічні технології синтезу та фізико-хімічні властивості органічних матеріалів» магістерського рівня освіти. Його структура базується на класичному принципі: розділи містять розгорнуті теоретичні відомості лекційного курсу, після яких в практичних заняттях наведено приклади розв’язку типових задач та запропоновано домашні завдання для самоконтролю. Матеріал посібника містить багато прикладів досліджень вчених КПІ. Посібник призначено для студентів хіміко-технологічних спеціальностей. Він може стати в нагоді для самостійного вивчення фізичної органічної хімії.

фізична органічна хімія

Фізична органічна хімія [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студентів спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» освітньої програми «Хімічні технології синтезу та фізико-хімічні властивості органічних матеріалів» магістерського рівня освіти / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: М. Є. Пономарьов, Т. А. Каменська. – Електронні текстові данні (1 файл: 2.41 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 110 с. – Назва з екрана.