Комплексний аналіз. Курс лекцій

У навчальному посібнику викладено основні розділи комплексного аналізу: комплексні числа та функції комплексної змінної, диференціювання та інтегрування функції комплексної змінної, розвинення аналітичної функції у степеневий ряд та ряд Лорана, теорія лишків, елементи теорії конформних відображень. Навчальний посібник призначено для студентів третього курсу фізико-математичного факультету спеціальності 111 Математика.

Комплексний аналіз. Курс лекцій [Електронний ресурс] : навчальний посiбник для здобувачiв ступеня бакалавра за спецiальнiстю 111 Математика / Голіченко І. І., Задерей Н. М., Задерей П. В., Нефьодова Г. Д., Самусенко П. Ф. ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,77 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 220 с. – Назва з екрана.