Проєктування систем автоматизації. Практикум. Частина 2

Навчальний посібник розроблено з метою забезпечення підготовки до виконання студентами практичних робіт з навчальної дисципліни Проєктування систем автоматизації. У посібнику викладено відомості, необхідні для набуття умінь та досвіду підготовки та розроблення проєктно-конструкторської документації систем автоматизованого керування технологічних процесів. Видання містить вказівки і рекомендації до складання наступної документації: схем зовнішніх проводок, мнемонічних диспетчерських схем та документації на програмно-технічні керуючі комплексі. У посібнику наведено мета, завдання та особливості виконання практичних робіт, необхідний теоретичний матеріал, зазначено нормативні документи, які регламентують виконання кожної роботи та перелічено вимоги до оформлення їх результатів, сформульовано контрольні питання для самопідготовки студентів. Посібник призначений для здобувачів ступеня бакалавра за освітньо-професійною програмою «Технічні та програмні засоби автоматизації» спеціальності 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка та буде також корисним для самостійної роботи.

проєктування систем автоматизації, мнемонічні схеми керування, схеми зовнішніх проводок

Проєктування систем автоматизації. Практикум. Частина 2 : [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня бакалавра за спеціальністю 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Ю. А. Запорожець, Д. М. Складанний. – Електронні текстові данні (1 файл 1,43 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 67 с. – Назва з екрана.