Загальна фізика. Механіка

Посібник містить матеріал з механіки курсу загальної фізики, що викладається студентам спеціальності «Фізика та астрономія» і інженерно-технічних спеціальностей. Найскладніші питання викладені досить детально, частина матеріалу відповідно до вимог Болонського процесу запропонована для самостійного вивчення. Посібник може бути використаний студентами інших спеціальностей під час вивчення курсу загальної фізики.

кінематика і динаміка точки і твердого тіла, закони збереження

Русаков, В. Ф. Загальна фізика. Механіка [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Комп'ютерне моделювання фізичних процесів» спеціальності 104 «Фізика та астрономія» і інженерно-технічних спеціальностей вищих навчальних закладів / Русаков В. Ф. ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові данні (1 файл: 2,13 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2022. – 150 с. – Назва з екрана.