Комп'ютерне моделювання технологічних процесів

Навчальний посібник написано за програмою курсу «Комп'ютерне моделювання технологічних процесів», затвердженої методичною комісією навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” В посібнику докладно викладено теоретичні положення курсу, дається методика вирішення задач із застосуванням сучасних комп’ютерних технологій. Обсяг та послідовність викладення матеріалу підібрано з урахуванням забезпечення самостійної роботи студентів. Навчальний посібник призначений для студентів всіх форм навчання.

комп'ютерне моделювання, віртуальний цифровий процес, управління процесами виробництва, імітаційна модель роботи дільниці

Воронцов, Б. С. Комп'ютерне моделювання технологічних процесів [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» за освітньо-науковою програмою магістерської підготовки - Технологія машинобудування / Б. С. Воронцов, Ю. М. Бецко, О. О. Мельник ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 18.55 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 186 с. – Назва з екрана.