Документ: Класифікація, складання, сприйняття

Ескіз недоступний

В основу пропонованих методичних вказівок покладено окремі тези лекційних матеріалів, використаних при читанні відповідного курсу «Видавничі документи» студентам спеціальності «Видавнича справа та редагування». Для здобувачів кваліфікаційного рівня спеціаліста із соціальних комунікацій.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

документ, типологія документів, внутрішні документи, службова записка, застереження, наказ, типовий договір

Документ: Класифікація, складання, сприйняття [Електронний ресурс] : методичні вказівки до вивчення дисципліни для студентів спеціальності «Видавнича справа та редагування» / О. О. Янішевський, Ю. С. Ганжуров ; НТУУ «КПІ». – Електронні текстові дані (1 файл: 266 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2011. - Назва з екрана.