У навчальному посібнику наведено завдання до виконання домашньої контрольної роботи (ДКР). В основі виконання завдання є розробка технологічної схеми в технології підготовки води з використанням мембранних методів для пом’якшення та знесолення води для різних потреб. Наведено структуру індивідуального завдання та особливості оформлення літературних джерел. Окремий розділ присвячено опису критеріїв оцінювання домашньої контрольної роботи. У додатку наведено приклад ДКР, що дозволить студентам в повній мірі зрозуміти завдання та якісно виконати роботу.

Новітні технології водопідготовки: рекомендації до виконання домашньої контрольної роботи [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів вищої освіти рівня «бакалавр» хіміко-технологічного факультету спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Т. Є. Мітченко, І. В. Косогіна. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,19 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 42 с. – Назва з екрана.