Об'єктно-орієнтоване програмування мовою Python. Конспект лекцій

У посібнику викладено основи програмування мовою Python, розглянуто вбудовані типи даних, оператори та базові модулі мови. Особливу увагу приділено засобам об’єктно-орієнтованого програмування мови Python. Окремо розглянуто графічні бібліотеки для розробки сучасного графічного інтерфейсу користувача. Посібник призначений для студентів-бакалаврів, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Мікро- та наноелектроніка», а також всім хто бажає вивчити основи мови програмування Python.

об'єктно-орієнтоване програмування, Python

Об'єктно-орієнтоване програмування мовою Python. Конспект лекцій [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 153 «Мікро- та наносистемна техніка» освітньої програми «Мікро- та наноелектроніка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Д. Д. Татарчук, Ю. В. Діденко. – Електронні текстові данні (1 файл: 1,42 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 129 с. – Назва з екрана.