Проєктування сучасних високопродуктивних обчислювальних систем. Лекції

Навчальний посібник розроблено для вивчення студентами теоретичних відомостей та ознайомлення з практичними прийомами роботи при розробці сучасних високопродуктивних обчислювальних систем. Навчальне видання призначене для студентів, які навчаються за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення (освітня програма «Інженерія програмного забезпечення мультимедійних та інформаційно-пошукових систем») освітньокваліфікаційного рівня Магістр факультету прикладної математики НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Юрчишин, В. Я. Проєктування сучасних високопродуктивних обчислювальних систем. Лекції [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» (освітня програма «Інженерія програмного забезпечення мультимедійних та інформаційно-пошукових систем») / В. Я. Юрчишин ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 6,28 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2022. – 279 с. – Назва з екрана.