Система пошуку фрактур кісток за зображеннями комп'ютерної томографії

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Актуальність теми. Завдяки постійному розвитку технологій, комп'ютерна томографія стала потужним інструментом для отримання детальних зображень кісток. Проте, визначення фрактур на цих зображеннях може бути складним завданням для лікарів, особливо при великій кількості даних. Розробка системи пошуку фрактур кісток, яка заснована на аналізі зображень КТ за допомогою нейромереж та комп'ютерного зору, може значно покращити точність та ефективність діагностики, допомагаючи лікарям вчасно виявляти та локалізувати фрактури. Метою є створення системи для покращення точності та швидкості виявлення фрактур кісток, що допоможе лікарям у ранньому діагностуванні та локалізації ушкоджень.

Опис

Ключові слова

згорткові нейронні мережі, кросплатформеність, фрактури кісток, convolutional neural networks, cross-platform compatibility, bone fractures

Бібліографічний опис

Брюховецький, М. В. Система пошуку фрактур кісток за зображеннями комп’ютерної томографії : дипломна робота ... бакалавра : 122 Комп’ютерні науки / Брюховецький Михайло Вікторович. – Київ, 2023. – 68 с.

DOI