Метою проєкту було підвищення рівня енергоефективності споживання енергоресурсів у гуртожитку. Об’єкт дослідження - гуртожиток № 7 КПІ ім. Ігоря Сікорського у м. Київ. Предмет дослідження – потенціал підвищення енергетичної ефективності. Методи дослідження – аналіз та синтез, аналітично-розрахунковий, техніко-економічний аналіз. Впровадження всіх запропонованих можливостей енергозбереження допоможе скоротити споживання енергоресурсів. Економічний ефект від впровадження запропонованих проєктів є значний, про що вказують невеликі терміни окупності.

енергія, енергоефективність, енергозбереження, втрати, споживання, економія, energy, energy efficiency, energy saving, losses, consumption, savings

Дорошкевич, В. О. Підвищення енергоефективності студентського гуртожитку № 7 КПІ ім. Ігоря Сікорського : дипломний проект … бакалавра : 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / Дорошкевич Вікторія Олександрівна. – Київ, 2024. – 119 с.