У посібнику викладено основні засади проведення практики магістрантів, які навчаються за освітньо-професійною програмою. Навчальне видання містить мету і завдання, опис структури та порядок проходження практики. Запропоновано детальні рекомендації щодо проходження практики, розподілу робочого часу студентів-практикантів та зразки оформлення документів: індивідуального завдання, звіту та щоденника. Надано перелік обов’язків відповідального за практику, керівників практики від кафедри, керівника практики від організації та студентів-практикантів. Наведено порядок захисту результатів практики та критерії оцінювання. Призначений для студентів магістратури за освітньою програмою «Хімічні технології синтезу та фізико-хімічні властивості органічних матеріалів» спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія», а також буде корисним науково-педагогічним працівникам, усім, хто цікавиться проблемами організації та проведення практики.

Практика здобувачів ступеня магістра. Рекомендації щодо проходження та захисту звіту [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня магістра за освітньою програмою «Хімічні технології синтезу та фізико-хімічні властивості органічних матеріалів» спеціальності «161 Хімічні технології та інженерія» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. Г. Єфімова, В. І. Воробйова, Т. М. Пилипенко, О. І. Василькевич, Л. А. Хрокало. – Електронні текстові дані (1 файл: 364 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 28 с. – Назва з екрана.