Психологія лідерства

КВІЦ

У навчальному посібнику висвітлено три блоки проблем: загальні уявлення про лідерство, основні підходи щодо дослідження лідерства, види лідерства в організаціях. Вивчення цього матеріалу має практичну значущість для майбутніх фахівців: отримані знання допоможуть використовувати досвід ефективного лідерства у професійній діяльності; застосовувати фундаментальні принципи етики лідера; вирішувати фахові завдання та здійснювати поглиблений аналіз закономірностей взаємодії людей в системі «керівник-підлеглі» й «лідер-послідовники». Для студентів, аспірантів, викладачів закладів вищої технічної освіти.

Кононець, М. О. Психологія лідерства [Електронний ресурс] : навч. посібн. студентів, аспірантів, викладачів закладів вищої технічної освіти / М. О. Кононець. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,29 Мбайт). – Київ : КВІЦ, 2020. – 252 с. – Назва з екрана.