Методи виявлення лісових пожеж

2020-04-24

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

лісові пожежі, виявлення лісових пожеж, методи спостереження, види лісових пожеж, наземне спостереження, спостережні вежі, спостереження з повітря, супутникове спостереження, aerial monitoring, satellite monitoring, wildfire detection, monitoring methods, forest fires, types of forest fires, ground monitoring, fire lookout towers

Прокопова, Г. Д. Методи виявлення лісових пожеж / Прокопова Ганна Дмитрівна, Полукаров Юрій Олексійович // Безпека людини і реалізація права на працю в сучасних умовах життєдіяльності : матеріали ХІ-ї наукової інтернет-конференції студентів, аспірантів і молодих вчених (23-24 квітня 2020 року, м. Харків) / Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, кафедра трудового права. – Харків, 2020. – С. 386-390. – Бібліогр.: 13 назв.