Основною метою кредитного модулю «Технічний аналіз, стандартизація, сертифікація та управління якістю продукції у галузі» являється формування професійної бази знань і умінь бакалавра, студенти повинні оволодіти технікою проведення аналізу і контрольних визначень, оволодіти приладами і апаратурою, які застосовуються у заводських лабораторіях, умінням самостійно і творчо мислити, здатністю використовувати отримані знання в майбутній практичній діяльності на виробництві. Посібник містить вступ, 14 розділів, список літератури. Матеріал посібника відповідає робочій програмі кредитного модуля «Технічний аналіз, стандартизація, сертифікація та управління якістю продукції у галузі» першого (бакалаврського) рівня освіти спеціалізації «Хімічні технології неорганічних речовин та водоочищення».

Технічний аналіз, стандартизація, сертифікація та управління якістю продукції в галузі. Конспект лекцій з розділу «Технічний аналіз та контроль виробництва неорганічних речовин». Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів, які навчаються за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія», спеціалізацією «Хімічні технології неорганічних речовин та водоочищення» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Т. І. Обушенко, Н. М. Толстопалова. – Електронні текстові данні (1 файл: 2,7 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – 183 с. – Назва з екрана.