Дисципліна «Інженерно-технічне забезпечення видавничо-поліграфічного виробництва» є важливим складником підготовки інженерів-технологів спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» освітньої програми «Технології друкованих і електронних видань». Даний курс націлений на вивчення та засвоєння методологій та підходів у проєктуванні інфраструктури виробництва та упровадження проєктів підприємств видавничо-поліграфічного комплексу. Крім того дисципліна «Інженерно-технічне забезпечення видавничо-поліграфічного виробництва» готує студентів до виконання магістерських дисертацій. Головною метою даного навчального посібника є вивчення та засвоєння методик та підходів при плануванні та реалізації проєктів видавничо-поліграфічними комплексу. В результаті виконання циклу практичних робіт студент повинен опанувати методології упровадження проєктами та отримати навички, необхідні для самостійного проєктування та управлінням проєктами видавничо-поліграфічними комплексу. Посібник призначено для студентів денної та заочної форми навчання технічних спеціальностей. Його можна використати також для підготовки до занять, заліків, екзаменів студентам всіх форм навчання, які вивчають подібний матеріал. Курс відповідає нагальній ринковій потребі підготовки сучасних фахівців.

Інженерно-технічне забезпечення видавничо-поліграфічного виробництва. Частина-2. Упровадження проєктів. Практикум [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» ОПП «Технологія друкованих і електронних видань» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Є. В. Штефан, В. М. Скиба, С. М. Зигуля. - Електронні текстові дані (1 файл: 10.98 Мбайт). - Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. - 109 с. - Назва з екрана.