Контролер вузла APRS мережі

Контролер вузла APRS мережі // Дипломний проєкт. Романенко А.К. «КПІ ім. Ігоря Сікорського», факультет електроніки, кафедра конструювання електронно-обчислювальної апаратури, група ДК-92 – К: «КПІ ім. І. Сікорського», 2023. – С. – 83, табл. – 12, креслень – 3, бібліографічних найменувань – 25. Дипломний проєкт вирішує задачу схемотехнічного проєктування контролера вузла APRS мережі, призначеного як застосунок альтернативного зв’язку між користувачами в умовах “блекауту”, за відсутності покриття глобального зв’язку. Запропоноване рішення являє собою блок контролера вузла APRS мережі, що приєднується до рації через аудіо гарнітуру. Взаємодія розробленого контролера вузла мережі APRS з мобільними пристроями користувача виконується через бездротове з’єднання з застосування послідовного порту Bluetooth. Проєкт реалізовано на базі відкритого програмного забезпечення, що дозволяє модифікувати алгоритм роботи під визначені задачі, зокрема адаптувати контролер для керування віддаленими системами. Розглянуто аналіз існуючих рішень, структуру мікроконтролера ESP32. Досліженно процес конфігурування контролера вузла мережі APRS, а також використання APRS для передачі даних між мобільними пристроями.

APRS, ESP32, TNC, AX.25, KISS TNC, частотна маніпуляція, радіогарнітура, frequency shift keying, walkie-talkie

Романенко, А. К. Контролер вузла APRS мережі : дипломний проект ... бакалавра : 172 Телекомунікації та радіотехніка / Романенко Антон Костянтинович. - Київ, 2023. - 90 с.